MAKIJAŻE W PRACOWNI

Pracownia na Bóstwo znajduje się przy ul. Świętego Rocha 19j/3

  • Makijaż ślubny 380PLN/90minut
  • Makijaż okolicznościowy (wieczorowy, do sesji narzeczeńskiej itp.) 300 PLN/70-80 minut
  • Szybki makijaż do pracy - 200 PLN/30-40 minut (bez kępek)
  • Makijaż próbny 380 PLN/120-180 minut (cena przy zarezerwowaniu pakietu z dojazdem: 350pln)
  • Pakiet dwóch prób 640 PLN (dwa osobne spotkania, każde ok.120 minut, można podzielić na np. pannę młodą i mamę/świadkową)
  • Makijaż ślubny bez próby 480 PLN/90-120 minut
  • korekta/zmatowienie Pana Młodego (świadka, taty itp.) - 30 PLN/10 minut (przy pakietach i makijażach ślubnych gratis)
  • kamuflowanie tatuażu: cena ustalana indywidualnie. Gdy kamuflaż jest dodatkiem do makijażu ślubnego to: mały tatuaż to ok. +50pln do ceny usługi, duży to już 100pln i więcej.

 

Makijaże w pracowni wykonuję w godzinach 7:30-19:00. Makijaże wykonywane poza tymi godzinami i w dni świąteczne wiążą się z dopłatą 50pln.


Czas trwania makijażu:

Makijaż ślubny trwa około 90 minut, makijaż okolicznościowy około 75 minut, makijaż próbny to nawet 3 godziny.
Na makijaże proszę przyjeżdżać punktualnie, mam dla Pań wyznaczone ramy na wykonywany makijaż i każde spóźnienie skraca wykonywanie makijażu (W przypadku dużego spóźnienia makijaż nie będzie wykonany szybciej - tylko nie będzie wykonany w całości).
W przypadku niespodziewanych przeszkód (klientka wychodzi, odbiera telefony, bardzo łzawi itp.) - makijaż/fryzura mogą potrwać dłużej, ale nigdy kosztem kolejnej klientki w salonie.

Kępki

Kępki rzęs kleję wszystkim klientkom, chyba że ktoś bardzo nie chce/nie lubi efektu z kępkami, wtedy możemy z tego zrezygnować. Każdy makijaż jest utrwalany.

Alergie

Jeśli klient nie poinformuje o konkretnej (!) alergii nie odpowiadam za jego reakcję na dowolny kosmetyk/produkt, bo nie jestem w stanie przewidzieć/zgadnąć co kogo uczula. Większość kosmetyków na których pracuję jest przeznaczona dla skór wrażliwych, ale nie wszystkie, a alergenem albo produktem drażniącym może być każdy składnik każdego produktu.