REZERWACJA TERMINU

 • Zapisy przyjmuję wyłącznie w formie pisemnej - mailowo na adres delfinakardas [małpa] gmail.com
 • W przypadku jakichkolwiek pytań można kontaktować się ze mną mailowo albo przez fanpejdż/instagram, jednak starajcie się zachować ciągłość rozmowy, żebym mogła przed Waszym ślubem/próbą przeczytać wszystkie ustalenia w jednym miejscu. Oczywiście odbieram też telefony od klientek, ale wszystkie ustalenia muszą zostać potwierdzone w wiadomości, do której będę mogła wrócić, dlatego polecam mimo wszystko wysyłać wiadomości pisemne. Nie odbieram telefonu w pracy - myślę że też byście nie chciały żebym malując Was przerywała żeby odebrać telefon.
 • Jeśli pisałyśmy ze sobą na Instagramie/Facebooku wspomnijcie o tym w mailu z rezerwacją – podając jednocześnie nick po jakim mogę Was wyszukać. Dalszą rozmowę będziemy prowadzić pod wiadomością rezerwacyjną.

W mailu z rezerwacją pakietu ślubnego poproszę o podesłanie następujących informacji:


  tytuł: data ślubu (dd-mm-rrrr), imię i nazwisko Panny Młodej

  imię i nazwisko,

  telefon kontaktowy

  data, godzina i miejsce ślubu,

  miejsce przygotowań (adres domu lub nazwa/adres sali ślubnej/hotelu)

  liczba osób do umalowania

  nazwisko/nazwa firmy wybranego fotografa (informacja potrzebna mi tylko na wypadek jeśli będzie publikował zdjęcia Panny Młodej, chętnie je wtedy udostępniam)

  nazwy pozostałych podwykonawców jeśli są znani, w celu tym samym w jakim proszę o namiar na fotografa ;)

   Po podesłaniu powyższych danych proszę czekać na informację ode mnie o tym czy termin jest wolny czy już zajęty. 

  Wszystkim Paniom wysyłam potwierdzenia że zostały zapisane albo informację, że nie uda mi się ich przyjąć. Jeśli nie dostała Pani odpowiedzi - śmiało proszę się przypomnieć. Ogólnie jeśli nie odpisuję w ciągu 48 godzin proszę się przypominać do skutku, dostaję dużo wiadomości, wystarczy moment żeby Wasz mail się "zakopał" :(.